Nursel’in Evi-19 Ekim 2016 12:00 Logolu-Nursel’in Evi 2 Full view

Nursel’in Evi-19 Ekim 2016 12:00

MEME KANSERİNİ TEŞHİS HAKKINDA TÜM MERAK EDİLENLER “NURSEL’İN EVİ”NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin, ilk konuğu Mehtap Yıldız ile “Kıymalı Pide” ve “Fellah Köftesi” yapıyor. İkinci konuğu, Onkoloji Uzmanı ve Genel Cerrah Prof. Dr. Metin Çakmakçı ise Meme Kanseri Farkındalık Haftası kapsamında meme kanseri teşhisi hakkında merak edilen tüm soruları cevaplıyor. Son olarak “Kendin Yap” bölümünde konuğu Hüsniye Demirci herkesin rahatlıkla yapabileceği dekoratif yastıkların yapımını gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 19 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment