Nursel’in Evi-2 Ocak 2017 12:00 logolu-nurselin-evi-2-ocak-2017 Full view

Nursel’in Evi-2 Ocak 2017 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE BİRBİRİNDEN GÜZEL YEMEKLER YAPILIYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Seyran Zorluer ile Yumurtalı Çiğ Köfte ve Patates Dolması yapıyor. İkinci konuğu Erkan Şamcı ile ekolojik kişisel bakım ürünleri yapmayı gösteriyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Ocak Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment