Nursel’in Evi-20 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-20 Aralık 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE GÜNE SPORLA BAŞLIYORUZ!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin ile Bireysel Antrenör Cem Açıkbaş güne sporla başlayıp, herkesin yapabileceği, en etkili kalça ve bacak egzersizlerini gösteriyorlar. Mutfaktaki konuğu Aslı Kocakum ile Köfteli Kuru Fasulye ve Yer Fıstıklı Paşa Böreği yapıyor. Son konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile ise bebek tulumu örmeyi gösteriyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 20 Aralık Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment