Nursel’in Evi-20 Ekim 2016 12:00 Logolu-Nursel’in Evi 2 Full view

Nursel’in Evi-20 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BUGÜN BİRBİRİNDEN FARKLI KONU VE KONUKLAR VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in kendisinin yemek yaptığı bu bölümde izleyicilere “Mercimekli Bulgur Pilavı” ve “Çöpleme Köfte” yapımını gösteriyor. Konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ile örgüde keçe yöntemiyle şal yapımını gösteriyor. Son konuğu Kimyager ve Güzellik Uzmanı Şems Arslan ise ev yapımı güzellik formüllerini izleyiciler ile paylaşıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 20 Ekim Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment