Nursel’in Evi-21 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-21 Aralık 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE DOĞAL MASKELER YAPIYORUZ!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin ile mutfaktaki konuğu Aylin Çiftlikli ile Karadeniz’in eşsiz lezzetlerinden Kaygana ve Etli Keşkek yapıyor. İkinci konuğu Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak ile ise doğal maskeler yapımı gösteriliyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 21 Aralık Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment