Nursel’in Evi-22 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-22 Aralık 2016 12:00

MANDALLARDAN NİKAH ŞEKERİ YAPIMI
NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfakta bugün Ev Yapımı Beyti Kebap ve Mantar Dolgulu Patates yapıyor. İkinci konuğu Buğra Kılıç Erden ile kendin yap köşesinden mandallardan nikah şekeri yapımını gösteriyor. Son konuğu Örgü Tasarım Uzmanı Tülin İriş ile ise pırıltılı kazak örmenin püf noktalarını konuşuyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 22 Aralık Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment