Nursel’in Evi-24 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-24 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE ŞAL ÜZERİNE KEÇE TEKNİĞİYLE İŞLEME YAPILIYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in kendisinin yemek yaptığı bu bölümde izleyicilere “Pırasa Dolması” ve “Tavuklu Kuru Mantı” yapımını gösteriyor. Nursel Ergin’in konuğu Biyolog ve Kozmetolog Pervin Bulgak, Osmanlı Saraylılarının güzellik sırlarını anlatıyor. Nursel Ergin’in son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ise şal üzerine keçe tekniği ile işleme yapmayı gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 24 Kasım Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment