Nursel’in Evi-25 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-25 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE YEPYENİ ÇAY SAATİ TARİFLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Çisil Demirkol ile çay saati için “Çikolatalı Krepli Pasta”, “Paskalya Çöreği” ve “Goncagül Böreği” yapıyor. Çay saati sofrasının konuğu Psikolog Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu ise öfkeyi doğuran sebepler ve öfkenin türleri üzerine bilgiler aktarıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 25 Kasım Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment