Nursel’in Evi-26 Ekim 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-26 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BUGÜN YEPYENİ TARİFLER VE KONUKLAR VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin ilk konuğu Makyaj Uzmanı ve Blogger Merve Özkaynak ile “Hangi renk ruj nasıl sürülür” konusunu izleyicileri ile paylaşıyor. İkinci konuğu Akgün Koçali ile “Kabaklı İslim Kebabı” ve “Tava Mantısı” yapıyor. “Kendin Yap” bölümünde de konuğu Akgün Koçali, kokulu taş yapımını örneklerle izleyicilere anlatıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 26 Ekim Çarşamba günü saat 12:00’de Show TV’de!


Leave a comment