Nursel’in Evi-26 Ocak 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-26 Ocak 2017 12:00

ÇOCUKLARINIZIN TATİL GÜNLERİNDE YENİ HOBİLER EDİNMESİNİ İSTİYORSANIZ
NURSEL’İN EVİ’Nİ KAÇIRMAYIN!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfakta hem misafir sofraları hazırlıyor hem de çocuklar için özel lezzetlerden Kral Tacı, Pirpirim Aşı ve Nefis Süt Dilimleri yapımını gösteriyor. Figen Ararat ile kendin yap köşesinde Nursel Ergin, küçük konuğu Eda Akbulut ile eski gazetelerden dekoratif tabak yapımını gösteriyor. Son olarak Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile ise çocuklar için özel kilitli battaniye örmeyi öğretiyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 26 Ocak Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment