Nursel’in Evi-27 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-27 Aralık 2016 12:00

GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATACAK MAKYAJ TÜYOLARI NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Nilüfer Durak ile Kuskuslu Kuzu Şiş ve Sebzeli Köfte Sarması yapıyor. İkinci konuğu Sosyal Medya Fenomeni Sebile Ölmez, davet makyajı nasıl yapılır konusu ile güzelliğinize güzellik katacak makyaj tüyolarını paylaşıyor. Son konuğu Örgü Tasarım Uzmanı Tülin İriş ile ise boyunluklu bere örülüşünü gösteriyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 27 Aralık Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment