Nursel’in Evi-27 Ekim 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-27 Ekim 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE BUGÜN KEÇE TEKNİĞİ İLE YELEK ÖRÜLÜYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin, kendisinin yemek yaptığı bu bölümde izleyicilere “Kestaneli Pilav”, “Soğanlı Börek” ve “Pancar Turşusu” yapımını gösteriyor. İkinci konuğu Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ise ekolojik; sağlığa ve çevreye zararsız buzdolabı temizliğinin püf noktalarını anlatıyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ile ise keçe tekniği ile şık bir yelek yapıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 27 Ekim Perşembe günü saat 12:00’de Show TV’de!


Leave a comment