Nursel’in Evi-28 Ekim 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-28-ekim-2016 Full view

Nursel’in Evi-28 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇAY SAATİ TARİFLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin, konuğu Gül Altuntaş ile “Kıymalı Cevizli Fırfırlı Börek”, “Frambuazlı Tirileçe” ve “Saçaklı Tuzlu Kurabiye” yapıyor. Çay saati konuğu İlişki ve Yaşam Koçu Seda Diker kızgınlık, öfke, kıskançlık ve güven eksikliği gibi duyguların nasıl üstesinden gelinebileceğine dair bilgiler veriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 28 Ekim Cuma günü saat 12:00’de Show TV’de!


Leave a comment