Nursel’in Evi-29 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-29 Kasım 2016 12:00

DİKİŞSİZ TEK PARÇA BOLERO ÖRÜLÜŞÜ
“NURSEL’İN EVİ”NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin, Bireysel Antrenör Cem Açıkbaş ile spor yaparak başlıyor ve göğüs çevresini sıkılaştıran, sarkmaları engelleyen egzersizleri birlikte gösteriyorlar. Mutfaktaki konuğu Özlem Çiftok ile “Piliç Topkapı” ve “Pırasa Musakka” yapımını gösteriyor. Son konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile ise dikişsiz tek parça bolero örülüşünü izleyicilerle paylaşıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 29 Kasım Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment