Nursel’in Evi-3 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-3 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE KIŞ AYLARINA HAZIRLIK: ATKI VE BERE ÖRÜYORUZ!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in kendisinin yemek yaptığı bu bölümde, “Pazılı Krep Katları” ve “Ekmek Dolması”nın yapılışını izleyicileri ile paylaşıyor. İkinci konuğu Pervin Bulgak ise 4 doğal güzellik formülü veriyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ile ise izleyicilere tüm aşamalarıyla modern tasarımlı atkı ve bere yapımını gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 3 Kasım Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment