Nursel’in Evi-31 Ekim 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-31 Ekim 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BİRBİRİNDEN FARKLI
TARİFLER VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin ilk konuğu Nurhan Karabulut ile “Lahana Köftesi” ve “Mersin Usulü Tantuni” yapıyor. İkinci konuğu Sebile Ölmez, kuaföre gitmeden evde yapılabilecek saç modellerinin nasıl yapıldığını anlatıyor. Son konuk Çağatay Demir ise çocuklar için sağlıklı beslenme çantası hazırlamaya yönelik ipuçları veriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 31 Ekim Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment