Nursel’in Evi-4 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-4 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDE BİBİRİNDEN GÜZEL ÇAY SAATİ TARİFLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin konuğu Oya Emerk ile biribirinden güzel ve farklı çay saati tarifleri yapıyor. Bu haftanın çay saati tarifleri “Balkabaklı Cheescake”, “Kaşarlı Mini Sufle” ve “Zeytinli Puf Poğaça”. Çay saati konuğu Moda Tasarımcısı ve Kişisel Renk Uzmanı Türkü Şahin ise renk analizi hakkında bilgi vererek kendimiz için doğru renk seçimini nasıl yapmamız gerektiğini anlatıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 4 Kasım Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment