Nursel’in Evi-5 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-5 Aralık 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE YEMEK KOKUSU EKSİK OLMUYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Dilek Adıguzel ile Piti ve Göyerti Küküsü yapıyor. İkinci konuğu Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile ise menopozda beslenme konuşunu konuşuyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 5 Aralık Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment