Nursel’in Evi-6 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-6 Aralık 2016 12:00

ATKILI ŞAPKA YAPIMI NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Tuğba Ünal ile Manisa Kebabı ve Bostan Patlıcanlı Misket Köfte yapıyor. İkinci konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile atkılı şapka yapımını gösterirken, son konuğu Sebile Ölmez ile de pratik ve şık saç modellerini paylaşıyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 6 Aralık Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment