Nursel’in Evi-6 Şubat 2017 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-6 Şubat 2017 12:00

BİNLERCE YILLIK TARİHİYLE EŞSİZ DİYARBAKIR NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in bugün mutfaktaki konuğu Nevin İpekçi, doğup büyüdüğü şehrin, Diyarbakır’ın eşsiz lezzetlerinden kabak meftune ve patlıcan dizme yapımını gösteriyor. Ayrıca Nursel’in Evi’nin diğer konuğu Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal ile Diyarbakır’ın geçmişten günümüze taşınmış tüm değerleri, Diyarbakır’da görülmesi gereken yerler, en ünlü el sanatları, yöreye özgü gelenekler ve görenekler üzerine eşsiz bir sohbet yapılıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 6 Şubat Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment