Nursel’in Evi-7 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-7 Aralık 2016 12:00

BİTKİLERDEN GELEN GÜZELLİK NURSEL’İN EVİ’NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Hande Akçal Köseoğlu ile Patates Mantısı ve Etli Karabuğday Pilavı yapıyor. İkinci konuğu Biyolog Kozmetolog Pervin Bulgak ile ise bitkilerden gelen güzellik ve vücudumuzu hem içten hem de dıştan besleyerek güzelleştirmenin yolları konuşuluyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 7 Aralık Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment