Nursel’in Evi-7 Eylül 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-7-eylul-2016 Full view

Nursel’in Evi-7 Eylül 2016 12:00

BESLENME VE DİYET ÜZERİNE HER ŞEY “NURSEL’İN EVİ”NDE!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor. Yemek dışında artık hayatın her alanına dokunan Nursel Ergin Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir’i çiftliğinde ziyaret ederek beraber organik sebze ve meyvelerden yemek yapıyorlar. Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir, “Patlıcanlı Penne” ve “Fırında Kabak Mücver” yapıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 7 Eylül Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment