Nursel’in Evi-7 Kasım 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-7-kasim-2016-2 Full view

Nursel’in Evi-7 Kasım 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDEN BİRBİRİNDEN LEZZETLİ TARİFLER VAR!
Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor..
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, konuğu Tülay Karataş ile “Topalak Çorbası” ve “Gören Beğendi” yapıyor. İkinci konuğu Diyetisyen Çağatay Demir ile ise kilo almakta zorlanan kişiler için özel tarifler veriyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 7 Kasım Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment