Nursel’in Evi-8 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-8 Aralık 2016 12:00

NURSEL’İN EVİNDE MİS KOKULU HEDİYELER YAPILIYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin mutfakta bugün Asma Yaprağında Levrek, Ispanaklı Havuçlu Börek ve Dondurmalı İrmik Helvası yapıyor. Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile çocuk beresi örmeyi gösterirken diğer konuğu Hüsniye Demirci ile kendin yap köşesinde sabunları kaplayıp hem mis kokulu hediyeler hem de evlerimiz için dekoratif aksesuarlar yapıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 8 Aralık Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment