Nursel’in Evi-8 Eylül 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-8-eylul-2016-2 Full view

Nursel’in Evi-8 Eylül 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NİN BUGÜNKİ KONUĞU
AŞKIM KAPIŞMAK OLUYOR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor. Yemek dışında artık hayatın her alanına dokunan Nursel Ergin’in bugün kü konuğu Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak. Aşkım Kapışmak ile kadın – erkek ilişkileri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiren Nursel Ergin; aşık olduğumuz insanın doğru kişi olduğunu nasıl anlarız; insanlar yalnızlaştı mı; evlilikler neden daha kısa sürüyor gibi soruların yanıtlarını izleyicileri için arıyor. Aynı zamanda, Nursel Ergin bu bölümde “Sini Mantısı”, “Mozaik Pasta” ve “Buzlu Çay” yapıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 8 Eylül Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment