Nursel’in Evi-8 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-8 Kasım 2016 12:00

SİZ ÖRÜN ÇOCUĞUNUZ ISINSIN!
Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, konuğu Spor Eğitmeni Cem Yıldırım ile evde esneme egzersizleri yaparak başlıyor. Mutfaktaki konuğu Ece İncebay ile ise “Ayva Dolması” ve “Arpa Şehriyeli İncik” yapıyor. Son konuğu Tülin İriş ile ise bere, atkı ve şapkanın bir arada olduğu; çocukları tüm kış koruyacak yeni bir modelin nasıl örüldüğünü izleyiciler ile paylaşıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 8 Kasım Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment