Nursel’in Evi-9 Aralık 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-son-foto Full view

Nursel’in Evi-9 Aralık 2016 12:00

ÖZGÜVENE NEDEN İHTİYACIMIZ VAR?

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin mutfaktaki konuğu Vildan Serbest ile Patates Dolgulu Külah, Muhallebi Dolgulu Kurabiye ve Pazılı Erişte Dilimleri yapıyor. Çay saati konuğu Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat ile özgüvene neden ihtiyacımız var, fiziksel özgüven nedir, övgü özgüveni artırır mı konuları konuşuluyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 9 Aralık Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment