Nursel’in Evi-9 Eylül 2016 12:00 logolu-nurselin-evi-9-eylul-2016 Full view

Nursel’in Evi-9 Eylül 2016 12:00

“NURSEL’İN EVİ”NDEN
BİRBİRİNDEN GÜZEL ÇAY SAATİ TARİFLERİ VAR!

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor. Nursel Ergin bugünki konuğu Çiğdem Düzgün ile “Şeftalili Cup”, “İçli Köfte Böreği” ve “Kuru Domatesli Fesleğenli Poğaça” yapıyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 9 Eylül Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment