Nursel’in Evi-9 Kasım 2016 12:00 logolu-nursel-ergin-yeni Full view

Nursel’in Evi-9 Kasım 2016 12:00

NURSEL’İN EVİ’NDE YEPYENİ TARİFLER VAR!
Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” haftaiçi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nursel Ergin, ilk konuğu İlknur Keleci ile “Misket Çorbası” ve “Sini Köfte” yapıyor. İkinci konuğu kahkaha terapisti Eser Mutlu ile kahkaha yogasının nasıl yapıldığını ve nefes egzersizlerini gösteriyor. Son konuğu moda tasarımcısı Türkü Şahin ise son moda boyunluk kolyelerin nasıl tasarlandığını izleyicileri ile paylaşıyor.
Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 9 Kasım Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment