Nursel’in Mutfağı-12 Haziran 2015 20:00 Logolu-NURSEL ERGİN NURSEL’İN MUTFAĞI YENİ Full view

Nursel’in Mutfağı-12 Haziran 2015 20:00

LEZZET FIRTINASI “NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşacak. Lezzet Programı “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Türkmenistan Mihriban Çakmak olacak. Mihriban Çakmak, Türkmen yemeklerinden Medovik, Şiş, Yumurtalı Börek ve İkra yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 12 Haziran Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de başlıyor!


Leave a comment