Nursel’in Mutfağı-17 Eylül 2015 12:00 Logolu-Nursel Ergin Yeni Full view

Nursel’in Mutfağı-17 Eylül 2015 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA MALATYA LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Gülbeyaz Doğan olacak. Gülbeyaz Doğan, Malatya mutfağına özgü “Kömbe”, “Yoğurtlu Kabaklı Çimdik Köfte”, “Kuru Kayısı Tatlısı” ve “Hekimhan Mantısı” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 17 Eylül Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment