Nursel’in Mutfağı-17 Haziran 2015 12:00 Logolu-NURSEL ERGİN NURSEL’İN MUTFAĞI YENİ Full view

Nursel’in Mutfağı-17 Haziran 2015 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA GAZİANTEP LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Emine Şahin olacak. Emine Şahin, Gaziantep’e özgü “Kekikli Börek”, “Erik Tava”, “Papatya Kurabiye”, “Nar Ekşili Antep Köfte” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 17 Haziran Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment