Nursel’in Mutfağı-17 Mart 2016 12:00 Logolu-NURSEL ERGİN Yeni 2 Full view

Nursel’in Mutfağı-17 Mart 2016 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA GAZİANTEP LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Selma Erdem Hastaoğlu olacak. Selma Erdem Hastaoğlu, Gaziantep mutfağına özgü “Peynirli Sebzeli Börek”, “Yoğurtlu Patates”, “Katmer” ve “Yeşil Mercimek Pilavı” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 17 Mart Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment