Nursel’in Mutfağı-2 Temmuz 2015 12:00 Logolu-Nursel’İn Mutfağı Nursel Full view

Nursel’in Mutfağı-2 Temmuz 2015 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI RAMAZAN ÖZEL”DE MALATYA LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel” Show TV ekranlarında her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’de konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’in bugünkü konuğu Gülhan Bayındır olacak. Gülhan Bayındır, Malatya’ya özgü “Bicik”, “Arapgir Kızartması”, “Kayısı Tatlısı”, “Bonnik Köfte” ve “Damat Pilavı” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, 2 Temmuz Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment