Nursel’in Mutfağı-23 Eylül 2015 12:00 Logolu-NURSEL ERGİN Yeni Full view

Nursel’in Mutfağı-23 Eylül 2015 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA BAYRAM ARİFESİNE HAZIRLIK VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nda bugün Nursel Ergin ve Yardımcısı Ayşe Civaoğlu bayram arifesine hazırlık yapıyor. Bayram arifesine özgü “Cevizli Ev Baklavası”, “Su Böreği”, “Çalı Fasulyesi Kızartması” ve “Karışık Kuru Dalma” yapıyorlar.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 23 Eylül Çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment