Nursel’in Mutfağı-4 Temmuz 2015 13:00 Logolu-NURSEL ERGİN NURSEL’İN MUTFAĞI YENİ Full view

Nursel’in Mutfağı-4 Temmuz 2015 13:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI RAMAZAN ÖZEL”DE ANTAKYA LEZZETLERİ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel” Show TV ekranlarında her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’de konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel’in bugünkü konuğu Emine Boyacıoğlu olacak. Emine Boyacıoğlu, Antakya’ya özgü “Aya Çorbası”, “Kaytaz Böreği”, “Tepsi Kebabı” ve “Künefe” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı Ramazan Özel”, 4 Temmuz Cumartesi günü saat 13.00’te Show TV’de!


Leave a comment