Nursel’in Mutfağı-5 Ocak 2016 12:00 Logolu-Nursel’in Mutfağı Full view

Nursel’in Mutfağı-5 Ocak 2016 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA İSTANBUL’DAN ÇAY SAATİ MENÜSÜ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Belgin Binici olacak. Belgin Binici, İstanbul’dan çay saati mutfağına özgü “Karamelli Tart”, “Kapalı Hamburger”, “Fındık Ezmeli Kurabiye” ve “Çıtır Tavuk” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 5 Ocak Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment