Nursel’in Mutfağı-7 Eylül 2015 12:00 Logolu-Nursel’in Mutfağı 7 Eylül 2015 Full view

Nursel’in Mutfağı-7 Eylül 2015 12:00

“NURSEL’İN MUTFAĞI” YENİ SEZONDA DA YEPYENİ LEZZETLERLE SHOW TV’DE!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında yeni sezonuyla izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Huriye Erkürün olacak. Huriye Erkürün, Afyonkarahisar’a özgü “Dolmalık Turşu”, “Patlıcan Musakka”, “Kaymaklı Baklava” ve “Pazı Dolma” yapacak.

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de yeni sezonda da sizleri bekliyor.

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 7 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!


Leave a comment