Önden Gidenler-1 Ekim 2015 23:00 Logolu-Ömer Döngeloğlu Önden Gidenler Programı Sunucusu Full view

Önden Gidenler-1 Ekim 2015 23:00

İSLAM’DA İLMİN ÖNEMİ

Ömer Döngeloğlu’nun kendine has sunumuyla hayat bulan Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler, İslam tarihinin yaşanmışlıklarına ışık tutmaya devam ediyor. Programda bugün, İslamiyet’in ilme verdiği önem hakkında konuşulacak.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler, İslam tarihiyle ilgili bilinmesi gerekenleri ekrana taşımaya devam ediyor. Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler’de bu hafta İslam’da ilim üzerine merak edilenler ekrana taşınacak. Kur’an-ı Kerim’in ilk ayeti ‘Oku!’dan yola çıkılacak olan programda Allah’ın ilme verdiği önem, izleyiciye aktarılacak. Bilginin ve öğrenmenin sınırsız olduğunun anlatılacağı programda ömrünü ilme adamış kişilerin hayatlarından örneklere yer verilecek.

Asr-ı Saadet’ten örnekler, peygamberlerin hayatlarından kesitler, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in Müslümanlara gösterdiği yol ile ilgili bilinmesi gerekenleri canlı yayınla ekrana taşınıyot. İslamiyet’i daha iyi anlamak için Kur’an-ı Kerim’in rehberliğinde doğru bilginin izleyiciye aktarılacağı programda izleyicilerden gelen sorulara da yanıt aranıyor.

Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Perşembe 23:00’te canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment