Önden Gidenler-17 Aralık 2015 23:45 Logolu-Ömer Döngeloğlu Önden Gidenler Programı Sunucusu Full view

Önden Gidenler-17 Aralık 2015 23:45

HZ. MUHAMMED’İN DOĞUMUNDAKİ MUCİZELER

Ömer Döngeloğlu’nun kendine has sunumuyla hayat bulan Önden Gidenler’de bugün, Hz. Muhammed’in doğumu ve doğumundaki mucizeler hakkında konuşulacak.

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen sohbet programı Önden Gidenler’de bu hafta, insanlığa yollanan son hidayet elçisi Hz. Muhammed’in doğumu ve doğumundaki mucizeler hakkında merak edilenlere yer verilecek. Mevlit kandilinde yapılması gereken ibadetlerin anlatılacağı programda, kutlu doğum öncesi Medine’de olan garip olaylardan da bahsedilecek. Programın bu haftaki konuğu Hafız Dindar Öztürk olacak. Öztürk, Kur’an-ı Kerim’den okuyacağı surelerle izleyiciye huzur dolu anlar yaşatacak.

Programda ayrıca, ‘Kutlu doğumun mucizeleri nelerdir? Hz. Amine, Hz. Muhammed’in doğumundan önce hangi rüyayı görmüştür? Kutlu doğum sabahı Medine’de olan garip olaylar nelerdir?’ gibi soruların cevapları canlı yayınla ekrana taşınacak. İslamiyet’i daha iyi anlamak için Kur’an-ı Kerim’in rehberliğinde doğru bilginin izleyiciye aktarıldığı programda izleyicilerden gelen sorulara da yanıt aranıyor.

Asr-ı saadetten tabloların ekrana yansıtılacağı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Perşembe 23:45’te canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment