Önden Gidenler-24 Aralık 2015 23:45 Logolu-Ömer Döngeloğlu Önden Gidenler Programı Sunucusu Full view

Önden Gidenler-24 Aralık 2015 23:45

İSLAM DİNİNDE ŞAKANIN YERİ VE SINIRLARI

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla hayat bulan Önden Gidenler’de bu hafta, İslam dininde şakanın yeri ve sınırları üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen dini programı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler, İslami bilgiyi hadis ve ayetler ışığında izleyiciye aktarmaya devam ediyor. Programda bu hafta, İslam dininde şakanın yeri ve sınırları hakkında merak edilenlere yer verilecek. Programın bu haftaki konuğu, Hafız Nebi Yaşar olacak. Yaşar, Kur’an-ı Kerim’den surelerle izleyicilere huzur dolu dakikalar yaşatacak.

Programda ayrıca, ‘Şakayla gıybet olur mu? Şakayla yapılan iftiranın durumu nedir? Sahabelerin içinde en şakacı olan kimdir? Hz. Muhammed şakalaşmış mıdır?’ gibi önemli soruların cevapları canlı yayınla ekrana taşınacak. İslamiyet’i daha iyi anlamak için Kur’an-ı Kerim’in rehberliğinde doğru bilginin izleyiciye aktarılacağı programda izleyicilerden gelen sorulara da yanıt aranıyor.

Asr-ı saadetten tabloların ekrana yansıtıldığı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Perşembe 23:45’te canlı yayınla Kanal 7’de.


Leave a comment