Özlem Denizmen İle Kadınca-10 Aralık 2016 12:00 logolu-ozlem-denizmen-ile-kadinca-onur-seyit-yaran-10-aralik-2016 Full view

Özlem Denizmen İle Kadınca-10 Aralık 2016 12:00

Özlem Denizmen, bu hafta ‘İdeal kadın-ideal erkek’ konusunu tüm samimiyeti, ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor. Denizmen, konuyla ilgili canlı bağlantılarla Türkiye’nin sesini stüdyoya taşıyor.

Denizmen, gazeteci-yazar ‘aşk doktoru’ Mehmet Coşkundeniz ile aşk ve ilişkiler konusunu ele alıyor. Aşk ideallik dinler mi, aşk nerede bitiyor sorularının yanıtlarını arıyor.

Op. Dr. Güncel Öztürk ideal kadın ölçülerini anlatıyor, ‘neden hepimiz genç görünmek istiyoruz’ sorusunu cevaplıyor.

Uzman astrolog Dr. Şenay Yangel, 2017 burç öngörülerini anlatırken, hangi burçlar en ideal çift olur konusuna değiniyor.

Saç tasarım uzmanı Musa Kasırga, kendi kendimize 2 dakikada yapabileceğimiz iş ve akşam yemeği saçlarını örneklerle gösteriyor.

Best Model of the World Onur Seyit Yaran, ideal kadında aradığı özellikleri anlatırken, kendi ideal kadınını da Denizmen’e açıklıyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.


Leave a comment