Özlem Denizmen İle Kadınca-15 Ocak 2017 12:00 Logolu-Özlem Denizmen İle Kadınca 15 Ocak 2017 Ümmiye Koçak Full view

Özlem Denizmen İle Kadınca-15 Ocak 2017 12:00

Özlem Denizmen, bu hafta ‘Başarı’ konusunu tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan,‘insanlar idealleri için narsist olabilirler’ diyor, şanslı diye adlandırılan insanların 4 temel özelliğini sayıyor ve stüdyoda yalnızca gözlerini gördüğü, kim olduğunu bilmediği ünlülerin karakter analizini yapıyor.

Eski Türkiye Güzeli Neşe Erberk, ‘bu dünyada bir isim bırakmak istiyorum’ diyor. Bu amaç uğruna yaptığı çalışmaları anlatan başarılı iş kadını, ‘kolay yolu seçmek yerine inandığım, doğru bildiğim yoldan ilerledim’ diyor.

İşaret dili bilmeden ünlü bir teknoloji mağazasında satış temsilcisi olarak çalışan, günde ortalama 100 kişi ile iletişim kuran duyma engelli Encan Deniz Alkan, bu başarısının sırrını izleyicilerle paylaşıyor.

‘Bir kadının isterse neler başarabileceğini herkese göstermek istedim’ diyen ilkokul mezunu Ümmiye Koçak, ‘köy kadınlarının yaşantısını tüm dünya görsün’ diyerek başlattığı tiyatro serüvenini ve kurduğu Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’nun hikayesini anlatıyor. Koçak, stüdyoda da yönetmen koltuğuna geçip kısa bir oyunu hem oynuyor, hem yönetiyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.


Leave a comment