Özlem Denizmen İle Kadınca-18 Aralık 2016 12:00 logolu-ozlem-denizmen-ile-kadinca-18-aralik-2016-mahmut-tuncer Full view

Özlem Denizmen İle Kadınca-18 Aralık 2016 12:00

Özlem Denizmen, bu hafta ‘alışveriş’ konusunu tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor.

Denizmen, kendisinin bizzat deneyimlediği ‘Kıyafet Diyetini’ ayrıntılarıyla izleyicilerle paylaşıyor.

Doç. Dr. Oğuz Özyaral, en temel harcamalarımızın başında gelen ‘gıda alışverişi’ konusunu ele alıyor.

Denizmen, satış pazarlama uzmanı Sinan Ergin ile satış, pazarlama tekniklerini konuşuyor, ‘evlilikte pazarlama’ konusunu irdeliyor. Evlenince, ‘alacağımı aldım, vereceğimi verdim’ düşüncesine mi kapılıyoruz sorusunu yanıtlıyor, iş görüşmesi için tüyolar veriyor.

Psikolog Dr. Zafer Akıncı, alışveriş karakterlerini anlatıyor, ‘aileler çocuklarına hayır demeyerek geleceğin alışveriş bağımlılarını yetiştiriyor’ diyor ve konuyu örneklerle anlatıyor. Çalışan ebeveynlere tüyolar veriyor.

AVM müziklerini planlayan mimar Gül Gürer Alimgil, mağazalardaki koku ve müzikler satın alma dürtülerimizi nasıl tetikliyor, örnekleyerek açıklıyor.

Mahmut Tuncer, neden herkesten ’20 TL’ istediğini, topladığı bu paraları ne yaptığını ilk kez Denizmen’e açıklıyor. Sohbet esnasında kendi hayatına ait paylaşımlarıyla tüm stüdyoyu kahkahaya boğuyor.

Yılların pazarlama üstadı Burhan Pazarlama, stüdyodaki konuklara 10 liraya ürün satmayı deniyor. Acaba becerebilecek mi?


Leave a comment