Özlem Denizmen İle Kadınca-20 Kasım 2016 12:00 logolu-ozlem-denizmen-ile-kadinca-20-kasim-2016-3 Full view

Özlem Denizmen İle Kadınca-20 Kasım 2016 12:00

Özlem Denizmen ile Kadınca
Cumartesi ve Pazar’da Star’da

Özlem Denizmen, yaşama dair herşeyi Cumartesi ve Pazar günleri Star ekranlarına getiriyor.

Hafta sonları 12.00-14.00 saatleri arasında yayınlananan program, her bölümde bir sorunu ele alıp, konuya herkesin gözünden bakıyor ve bunu “Kadınca” çözüme ulaştırıyor.

Programın bugünkü konusu ‘aile içi stres’. Özlem Denizmen, ünlü psikolog Zaza Yurtsever ile aile içi stresi ve bunun çocuklara etkisini konuşuyor, çözüm yollarına değiniliyor. Denizmen, konuyla ilgili canlı bağlantılarla Türkiye’nin sesini stüdyoya taşıyor.

Programda, kahkaha terapisti Eser Mutlu, işte, evde, okulda kahkaha atarak stresi yenmeyi ve doğru nefes almanın önemini anlatıyor.

İnternet fenomeni gülen adam Yaşar Şengül ile ‘gülmenin bulaşıcı etkisi’ üzerine sosyal deneyler yapan Denizmen, kahkahanın bulaşıcı etkisini tüm stüdyo konuklarına da yaşatıyor.

Pazar gününün diğer konuğu Mehmet Akbay, nam-ı diğer Gezegen Mehmet, konuşmaktan daha önemli olanın dinlemek olduğunu vurgulayarak, müziğin hayatımızdaki önemini ortaya koyuyor. Sohbete eşlik eden ünlü klarnetçi Bülent Altınbaş ise klarnetiyle müziğin stresi azaltmaktaki etkisini gösteriyor.

Ekranlarda “Parasını Yöneten Hayatını Yönetir” yaklaşımıyla bir çok program yapan Denizmen, bu kez bir sosyal girişimci, bir iş kadını, bir kitap yazarı ve anne olarak izleyenlerin hayatlarına dokunacak.


Leave a comment