Özlem Denizmen İle Kadınca-25 Aralık 2016 12:00 logolu-ozlem-denizmen-ile-kadinda-25-aralik-2016-canan-karatay Full view

Özlem Denizmen İle Kadınca-25 Aralık 2016 12:00

Özlem Denizmen ile Kadınca Her Pazar’da Star’da

Özlem Denizmen, bu hafta ‘Kadınlar ne der, Erkekler ne anlar’ konusunu tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor.

Prof. Dr. Canan Karatay, ‘Vücudumuz bizimle konuşuyor mu? O ne diyor, biz ne anlıyoruz?’ sorusunu ele alıyor, beslenme konusunda doğru bildiğimiz yanlışlara parmak basıyor.

Ünlü Rapçi Tepki, stüdyoda kendi yazdığı ‘ekmek’ şarkısı ile Karatay’a sürpriz yapıyor. Karatay’ın buna tepkisi ne olacak dersiniz?

Davranış bilimleri uzmanı Kunter Kurt, iletişimin önemini anlatırken, kadın ve erkeğin iletişim yöntemlerinin farkını ortaya koyuyor, kelimelerin önemini örneklerle anlatıyor. 2017 yılı için kadınlara ve erkeklere iletişim tüyoları veriyor.

Astrolog Dinçer Güner, 2017’ye özel burçlara göre para tavsiyeleri veriyor. Güner, en çok iletişim problemi yaşayan burçları açıklıyor.

Denizmen ve şarkı sözü yazarı Aşkın Tuna, şarkı sözlerinin anlamları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor. Tuna, şarkı sözü yazarken nelere dikkat ettiğini, nelerden ilham aldığını anlatıyor.

Stüdyoya şarkılarıyla renk katan Tepki ve Girly, ‘kadın ,erkek atışması yaparken, stüdyoyu hem coşturuyor, hem kahkahaya boğuyor.

Denizmen, ‘Kadınları Anlama Sözlüğü’yazarı Muhittin ile stüdyoda sohbet ederken, konuyla ilgili canlı bağlantılarla Türkiye’nin sesini de stüdyoya taşıyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.


Leave a comment