Piramit-2 Nisan 2015 23:30 Logolu-Piramit Yarışması (2) Full view

Piramit-2 Nisan 2015 23:30

SHOW TV’NİN HEYECANLI YARIŞMA PROGRAMI “PİRAMİT” BU GECE BAŞLIYOR !

Show TV ekranlarında, heyecanlı, eğlenceli üstüne üstlük hem yarışmacıları hem de izleyenleri nefes nefese bırakacak denli hızlı bir yarışma; “Piramit” başlıyor!

Dünyanın birçok ülkesinde yıllardır yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen “Piramit”, Perşembe ve Cuma geceleri olmak üzere, yeni bölümleri ile haftada iki kez ekrana gelecek.

Yapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği, Yusuf Çim’in sunumuyla ekranlara gelecek olan “Piramit”’te kıyasıya yarışacak iki takım olacak. Her takımın bir ünlü ve bir yarışmacıdan oluştuğu Piramit’e neşe katacak ve ekranları şenlendirecek olan ünlüleri ise, Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan.

Piramit, ekip üyelerinden birinin önüne gelen sözcüğü veya sözü, ekip arkadaşına anlatması esasına dayanıyor. Yarışmada, “Klasik Piramit”, “Büyük Piramit” ve iki de “Ödül Üçgeni”var. Yarışmanın can alıcı bölümlerinden biri olan “Ödül Üçgenleri”nde bol heyecan ve bol para var.

Eğlencesi ve hızı ile, izleyenleri ekrana bağlayacak olan “Piramit”’in ilk bölümünde, Petek Atalay ve Doğan Güneş yarışacak. Piramit, ekran başındakileri hem kahkahalara boğacak, hem de meraklandıracak.

Ekranların en heyecanlı ve neşeli yarışması olmaya aday “Piramit”, 2 Nisan Perşembe gecesi saat 23:30’da Show TV’de başlıyor!


Leave a comment