Piramit-3.Bölüm-9 Nisan 2015 23:30 Logolu-Piramit 3 Full view

Piramit-3.Bölüm-9 Nisan 2015 23:30

Piramit yine eğlence ve heyecan dolu

Show TV’nin, sunuculuğunu Yusuf Çim’in, yarışmacı koçluklarını da Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan’ın yaptıkları, ilk iki bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden büyük ilgi gören yeni yarışma programı “Piramit” bu akşam da eğlence ve heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Perşembe ve Cuma günleri olmak üzere, haftada iki gün ekrana gelen yarışmanın bu bölümünde; Ezgi Cibali ve İbrahim Yılmaz yarışacak.
Ankara doğumlu olan Cibali, 10 yaşına kadar Diyarbakır’da yaşamış. Aslen Bandırmalı ve 24 yaşında. Kültür Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu. Şu an çalışmıyor. Yurt dışına çıkmayı, seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmey, şarkı söylemeyi çok seviyor. Asla ve asla menemen yemiyor. Maydanoz ve biberi sevmiyor ve yemiyor. Böceklerden ve uçan küçük yaratıklardan korkuyor. Peçete, biblo fil, çakmak ve pul koleksiyonları var. Grafiti yazıları çok beğeniyor, tiyatroyu seviyor. Yapmacık insanlardan hiç hazetmiyor. Daha önce “Kelime Oyunu” , “Süper Bulmaca” ve “Doğru mu Yanlış mı“ yarışmalarına katılmış. Stüdyo konuğu, yakın arkadaşı Gökhan Geyik. Ödülü kazanırsa paraları harcayacak. Kendisini mütevazı, tembel ve gezenti olarak tanımlıyor
Yılmaz ise, 35 yaşında ve İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Bölümü mezunu. Reklam yönetmeni olarak iş hayatı devam etmekte. Kitap okumak ve film seyretmek hayatının bir parçası. Gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyor. Hayatta sevmediği hiç birşey olmadığını söylüyor. Yemek ayırt etmiyor. Fizyolojiye çok meraklı. Buyönde bir eğitim almasa da, okuyarak kendini geliştirdiğini ve bu yüzden her canlıya inanılmaz saygı duyduğunu söylüyor. Dolayısıyla her şeyi yediğini ve yemek ayırt etmediğini söylüyor. Yunan mitolojisini yakından takip ediyor. Yabancı müzik dinliyor (R&B rock ). Aynı zamanda Türk Sanat Müziği’ni ve özellikle de Müzeyyen Senar’ın şarkılarını seviyor.


Leave a comment