Pişir Yedir Kazan-1.Bölüm-4 Mayıs 2015 13:00 Logolu-Pişir Yedir Kazan Fotoğrafları (6) Full view

Pişir Yedir Kazan-1.Bölüm-4 Mayıs 2015 13:00

BİR KAP YEMEĞE 10 BİN LİRA VEREN PİŞİR, YEDİR, KAZAN BAŞLIYOR!!

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Yeliz Şar’ın yaptığı, hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek olan “Pişir, Yedir, Kazan” bugun başlıyor.

“Pişir Yedir Kazan”da bugün, Aysel Balıkçın “Kazan Kebabı” ve “Afyon Kaymağı Tatlısı” yaparak rakiplerine meydan okuyacak. Jüri üyelerinin belirleyeceği sürede öncelikle ana yemeğini yapıp rakiplerine ve jüriye sunacak olan Aysel, daha sonra da yine jürinin belirleyeceği sürede tatlısını hazırlayarak rakiplerinin ve jüri üyelerinin beğenisine sunacak. Programın sonunda ise hem jüri üyeleri hem de rakipler günün yarışmacısının performansına 10 üzerinden puan verecekler.

Dünyaca ünlü şef Rafet İnce, Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi ve kendi mutfağının aşçısı Safiye Soyman ve Dominik Cumhuriyeti’nden gelen yemek süsüleme uzmanı Nastassia Coşkunseven’in jüri koltuğunda oturduğu oturduğu Ekranların en eğlenceli yemek yarışma programı “Pişir Yedir Kazan” bugün saat 13.00’te Kanal D’de başlıyor. Sakın Kaçırmayın


Leave a comment