Refika’dan Hızlı Tarifler-8 Nisan 2015 19:30 Logolu-Refika’dan Hızlı Tarifler Yıldız İstavrit Full view

Refika’dan Hızlı Tarifler-8 Nisan 2015 19:30

Refika Birgül, vakti olmayan, yaptıklarının lezzetine güvenmeyen, yemek yapmayı zor sanan ve dışarıdan sipariş etmenin daha hızlı olduğunu düşünen, kısaca yemek pişirmeyen herkesi mutfağa sokmak istiyor!
Yemek yapmayı sevenlerin de, ipuçlarıyla yeni kısa yollar keşfederek, mutfakta geçirdiği vakti daha da keyifli hale getirmeyi hedefliyor!
İşten yorgun argın geldiğinizde, 10 dakikada en güzel restoranda yiyeceğiniz kallavi bir yemeğin lezzetini ve kalitesini yakalayabilirsiniz desek?

18. BÖLÜM: EN VEFALI BALIK
Yıldız istavrit
Sunumuyla gözleri, çıtırlığı ve lezzetiyle mideleri şenlendirecek nefis bir istavrit tarifimiz var. Hem de yağını çok çektirmeden, kısa zamanda pişirebileceksiniz.

Biberli yoğurt
Kurutulmuş sebzelerin güzelliğinden ve pratikliğinden faydalanacağımız, meze olarak, atıştırmalık olarak hızlıca yapabileceğiniz, yerken keyif çok keyif alacağınız bir tarif vermek istiyorum.

Artun Bey Patlıcanı
Artun Ünsal’ın elinden yediğim, pratikliği ve lezzetiyle aklınızı başından alacak, oldukça sade bir güzelliği sahip, kaşıklayarak yiyeceğiniz közlenmiş patlıcan tarifi vermek istiyorum.

Refika’dan Hızlı Tarifler emrinize amade!
Hepsi kolay, hızlı ve tabii ki çok lezzetli!
Ve sadece 10 dakikada!


Leave a comment